96 155 03 26

Òrgans de Participació

[features tab1=”Delegats de Secundària” tab2=”Associació d’Alumn@s” tab3=”Junta directiva d’AMPAS” tab4=”Consell Escolar”]

[featurestab]

Curs

Delegat/da

Subdelegat/da

Primer

María Gil Aguilar

Lucía Navarro Cuadrado

Segon

Ángela Martínez Puig

Alejandra Fernández Alonso

Tercer

María Amparo Gascón Ruiz

María Ramos Cobo

Quart

Empar Martí García

Tania Rodríguez Navarro

[/featurestab]

[featurestab]

Es tracta d’una associació d’i per als/as alumnes/as. Ells/elles la dirigeixen i controlen sempre d’acord amb el Centre. Està composta per alumnes/as de 1° a 4° d’ESO i la seua junta directiva formada per un president, un vicepresident, un secretari, un tresorer i vuit vocals.
Aquesta associació té com a objectius:

  • Col·laborar en la labor educativa del Col·legi.
  • Arreplegar i expressar l’opinió dels/as alumnes/as.
  • Facilitar l’exercici dels drets dels/as alumnes/as.
  • Promoure la participació dels/as alumnes/as en els òrgans col·legiats del Centre.
  • Facilitar la representació dels/as alumnes/as en el Consell Escolar del Centre.
  • Fomentar la unió dels/as alumnes/as, promoure la consecució dels objectius del Centre, defensar els interessos dels alumnes/as i impulsar el treball en equip.
  • Promoure i organitzar activitats i facilitar la participació en elles.
  • Cooperar perquè el sistema educatiu es desenvolupe en igualtat d’oportunitats, la inserció social i la participació democràtica.
  • Col·laborar en l’elaboració del Projecte Educatiu del Centre.

 

President: Alfredo Silla Mora

Vicepresident: David Lazcano Nogueira

Secretari: Alejandro Gil Arnanz

Tresorer: Alberto Miquel Silla

Vocals: Víctor Vigara Puche

María Gil Aguilar

Lucía Navarro Cuadrado

Ángela Martínez Puig

Alejandra Fernández Alonso

María Amparo Gascón Ruiz

María Ramos Cobo

Empar Martí García

Tania Rodríguez Navarro

[/featurestab]

[featurestab]

President

Presentación Mora Juan

Vicepresident

Francisco José Silla Agustí

Secretari

Ricardo Martí Andreu

Vicesecretari

Onofre Campos Alandí

Tresorera

Mª Paz Martínez Díaz

Vicetresorera

Mª del Prado Ruíz Flores

Vocals

Marisa Angulo Zamora
José María Campos Alandí
Laura Juan Solá
Laura Lerma Vilanova
Enrique Ferrer Vázquez
Rosa Peñarrocha Ibáñez
Daniel Planells Medina
Alfredo Silla Agustí
Gregorio Muñoz Bermejo
Fernando Martínez Tapias
Francisco José González Conejeros

[/featurestab]

[featurestab]

 

Presidenta                                                 Mercedes   Aparicio Roger

Representants de la Titularitat             Asunción Andreu Ros

Teresa Rodríguez Reynaldo

José Antonio Toledo Domínguez

Representants de professors/es       Gema Martínez Moret

Juan Pablo Martínez Alejos

Inma García Carratalá

Inma Díaz Pons

Representants de pares/mares            Mª del Mar Cruz López

Dolores Lerma Fullola

Ana María Alfaro Abad

Representants d’alumnes —-

Representant d’administración i servicis      Amparo Muñoz Silla

[/featurestab]

[/features]

×